FINPRO, 2011 yılında, SAP yazılımı finansal uygulamalarında sektörünün en iyisi olma ve en kaliteli hizmeti verme hedefiyle yola çıkılarak kurulmuştur.

Bize Katıl
SAP Uygulama

SAP sertifikasyonuna sahip, tecrübeli danışmanlardan oluşan bir kadro ile sizlere en iyi danışmanlık çözümlerini sunmaktayız.

SAP Eğitimleri

Danışmanlık hizmetinin başarılı bir şekilde sonuçlanması için en etkili faktörlerden biri de eğitim ve koordinasyondur.

SAP Proje Yönetimi

Projelerinizin zamanında ve bütçeye uygun olarak başarıyla hayata geçirilmesini sağlayacak çözümler sağlıyoruz.

SAP Kalite Denetimi

Proje esnasında veya sonrasında, uygulama ve danışmanlık tecrübemiz ile size özel kalite denetim hizmeti sunuyoruz.

Hikayemiz

Finpro, 2011 yılında , günümüzün ve geleceğin iş süreçleri alanındaki beklentilerini karşılayacak, SAP danışmanlığı ve uygulamalarında, uluslararası pazara yön verecek güçlü ve global bir marka olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir. SAP süreçlerindeki deneyimli ve uzman kadrosuyla, S/4 HANA, SAP Finansal Modüller (FI, CO, PS), Lokalizasyon, New GL Migration, IFRS, USGAAP, IS-Retail, ABAP ve FIORI alanlarında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana, Türkiye'nin önde gelen firmalarında SAP çözümlerinin kurgulanmasında, uygulanmasında ve süreçlerinin iyileştirmesinde yer almış ve SAP sistemi içerisinde Türkiye'nin önde gelen birçok şirketinde danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Müşterilerine özgün ve etkin değerler katmayı bir ilke edinmiş Finpro, dijital dönüşüm ve süreç optimizasyonu alanlarında yaygın kullanımda olan inovatif çözümler sunmaktadır.

Bi' kahve içmeye bekleriz.